Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Unpacker Rejnor, Turisas, Superniebo - Rozpakuj sobie clienta !


Hydra`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do rzeczy :P

 

Unpacker serwerów Erontrona - Santriela ;)

 

Pobierz

https://rapidshare.com/#!download|928p11|3536541886|Unpacker%20-%20Rejnor_%20Turisas_%20SuperNiebo.rar|398|0|0

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/76efb7452f3df8687965f709b3bf9bb8b687d96be995f468e5cd2807c26376fd/analysis/1348493549/

Opublikowano

dodaj skan ;)

 

 

//

https://www.virustotal.com/url/ede90a314d7c1f983d1e97d5abb5090fd2d182c4d59f04fdb88e4bc1859cacca/analysis/1348493780/#!download|928p11|3536541886|Unpacker%20-%20Rejnor_%20Turisas_%20SuperNiebo.rar|398|0|0

 

 

/ heh , Arcros pierwszy ; p

Opublikowano

dodaj skan ;)

plose

https://www.virustotal.com/file/76efb7452f3df8687965f709b3bf9bb8b687d96be995f468e5cd2807c26376fd/analysis/1348493549/

Opublikowano

Takie pytanie... Do czego służy ten Unpacker ?

Do rozpakowania clineta reinora

 

@Tak jak pisałem nic ciekawego wszystko można znaleźć na mpc/epvp

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Uaaa Arcros zaczynasz szalec :DD

 

@Marcuśny :D E tam nie gadaj nie jednemu to ulatwi zycie :DD

^^ Kliknij tutaj w dól ^^



"Narodowiec, nie nazista. Prawdziwy Polak - nacjonalista! Czołem!"


CaM


Opublikowano

Uaaa Arcros zaczynasz szalec :DD

 

@Marcuśny :D E tam nie gadaj nie jednemu to ulatwi zycie :DD

l

lol co tam takiego ciekawego ?

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

l

lol co tam takiego ciekawego ?

 

to że jest od kamera :D

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Boże.. Wchodzisz na metin2mod.tk i masz to samo... Nie daje lajka i nie pozdrawiam.

Unpacker jest przerobiony specjalnie na potrzeby rejnora :D

Normalnie jak pobierzesz ze strony kamera to nie rozpakujesz, tylko tym możesz.

 

A na like mam wyjebane -,-

Opublikowano

Unpacker jest przerobiony specjalnie na potrzeby rejnora :D

Normalnie jak pobierzesz ze strony kamera to nie rozpakujesz, tylko tym możesz.

 

A na like mam wyjebane -,-

 

Bo reinor ma zmienione tylko lzo jak się nie mylę to nie problem wypakować ;x

15961668440157620438.png

Opublikowano

Bo reinor ma zmienione tylko lzo jak się nie mylę to nie problem wypakować ;x

Podobno macie lepsze zabezpieczenia, beka.

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

Podobno macie lepsze zabezpieczenia, beka.

 

Gdzie ja pisałem takie coś ? człowieku ogarnij .

 

Wiesz senthia to nasz pierwszy serwer zobaczysz co bedzie na inych zupełnie ina gra nowe miasta moby przedmioty wszystko ;)

PS. widziałem twój serwer zabezpieczenie BS questem na kwiatmixa haha

15961668440157620438.png

Opublikowano

Gdzie ja pisałem takie coś ? człowieku ogarnij .

Nie spinaj anala randomie

Wiesz senthia to nasz pierwszy serwer zobaczysz co bedzie na inych zupełnie ina gra nowe miasta moby przedmioty wszystko ;)

To wypierdalać z metina proste

PS. widziałem twój serwer zabezpieczenie BS questem na kwiatmixa haha

Inteligencja na poziomie wiatraka albo badara. To nie zabezpieczenie. I kiedy ostatnio miałem serwer ?

I co, Tairowi też będziecie www wyłączali jak Reinorowi ? (:

1351279892-U721655.jpg
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Słuchaj powinno sie takich jak ty likfidowac ,ponieważ to są czyjeś clienty i sie zabespiecza je przed zabespieczeniem cieszkiej swojej pracy ;)

 

 

Wszystkie klienty i tak są 'kradzione' ich oficjalnym twórcom, więc takie moralizatorskie teksty są raczej nie na miejscu. Jeśli jesteś tak uczciwym człowiekiem, żeby pisać takie uwagi to co robisz na forum z cheatami do gier?

 

Co do unpackera, jak ktoś ma klient albo link do klienta to pw to Wam rozpakuje:P

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...